10% הנחה על כל המוצרים שבאתר באמצעות ״PASSOVER5" - חג שמח!

מדיניות האחריות

אחריות

מוצרים פגומים מכוסים על ידי חברת OFIYAA למשך שנה שלמה מיום קבלת המוצר. כדי להחזיר את המוצרים שלנו אנא קרא והבין את מדיניות האחריות המוגבלת במסגרת מדיניות האחריות. 
כל המוצרים שלנו כוללים אחריות של 12 חודשים המכסה את הפגמים המבוססים על החומר ועל הביצוע , פגמים המתגלים בתוך 7 ימים מרגע המסירה לעולם לא יחויבו עם זאת גילוי מאוחר יותר עשוי לגרור עלות משלוח (בלבד) ללא דמי טיפול אנא צור איתנו קשר לפני החזרת המוצר לקבלת מידע מפורט על כתובת המשלוח להחזרה עם מידע נוסף . 
אופייה לא תנפיק החזרים עבור מוצרים שנרכשו באמצעות שותפים קמעונאיים או מפיצים יחידות פגומות מכוסות תחת האחריות שלנו , אנא צור איתנו קשר באופן מיידי אם הפריט שלך פגום או אם קיבלת את הפריט הלא נכון על מנת שנוכל להעריך את הבעיה ולתקן אותה . 
הפריט חייב להיות במצב כמו חדש , ומוחזר באריזה המקורית עם כל האביזרים המקוריים והרכיבים המקוריים , אופייה שומרת לעצמה את הזכות לדחות כל בקשת החזר אם המוצר יתקבל פגום או אם חסרים חלקים ואינו באריזה המקורית . 
אישור החזרה (RA) חייב להתקבל לפני החזרת המוצר על מנת לקבל מספר אישור החזרה (RA) יש לשלוח אימייל למייל הבא info@ofiyaa.net ובו לספק את המידע הדרוש הבא :
נא הקפד לכתוב בשפה האנגלית , באם יש צורך צור קשר עמנו דרך הרשתות החברתיות או המייל שלנו כפי שרשום תחת  הכותרת "צור קשר" ואנו נדאג לעמוד לעזרתך
  • שם
  • כתובת
  • מספר טלפון
  • סיבת החזרה
  • תאריך רכישה
  • מספר סידורי של המוצר 
לאחר קבלת מספר אישור החזרה (RA) יש לשלוח את המוצר לאופייה לכתובת שתקבלו .
אנא צרף עותק של קבלה שקיבלת מאופייה עבור חיוב אשראי מכרטיס האשראי שלך .  אנא מקם את עותק אישור זה בתוך האריזה במקום אשר נגלה לעין בעת הפתיחה . וציין על האריזה החיצונית בכתב את מספר ה(RA) שלך . 
מוצרים אשר התקבלו ללא מספר או ללא הפרטים הרשומים לעיל לא יתקבלו ויעובדו להחזרה ללקוח , מוצרים שהתקבלו שאינם עומדים בקריטריונים עשויים להיות מוחזרים ללקוח באמצעות חברת DHL .
יש לשלוח את המוצר כך שיהיה ניתן לעקוב אחריו , עלויות המשלוח עבור ההחזרה יהיו על אחריות השולח ואופייה אינה אחראית על מוצרים שאבדו או ניזוקו .
החזרות עשויות להיות כפופות לעמלת חידוש מלאי בסך 5$ , הכספים יזוכו תוך 5 ימי עסקים בחשבונך מיום קבלת המוצר המוחזר ולאחר אישורו ועמידותו בקריטריונים שלעיל , אנא זכור שיכול לחלוף זמן עד שסניף הבנק שלך ישקף עבור חשבונך את התשלום