10% הנחה על כל המוצרים שבאתר באמצעות ״PASSOVER5" - חג שמח!

קצת על החברה

חדשנות
החיים קלים יותר כשיש לך את ה"איך", להפוך את העולם לקל יותר עבור כולנו בעזרת חדשנות טכנולוגית זה מה שOFIYAA מייצגת. רצינו ליצור עבורכם את פתרון התצוגה הטכנולוגי המושלם ביותר שיהפוך את העבודה שלכם לפשוטה יותר תוך יצירת החוויה שתגרום לכם להתאהב, פשטות ונוחות עם ערכי הליבה שלנו והצוות שלנו פועל כל הזמן על מנת ליצור מהערכים האלה את התצוגה הטובה ביותר.
אנו עובדים עם צוות של מהנדסים, מעצבים, ומומחי טכנולוגיה ותיקים, מנוסים ומוסמכים בתחומים הקשורים למחקר עיצוב ופיתוח המחשבים הניידים רבי המסכים הטובים ביותר!
OFIYAA מתמקדת בבניית המחשב הנייד המושלם בעל המסך המשולש אשר ישפר באופן וודאי את הפרודוקטיביות שלכם בשיעור משמעות של כ50%
 
המוצרים שלנו
OFIYAA  עוסקת בפיתוח ציוד תצוגה חדש וחדשני, המוצרים כוללים צגים מרובי מסכים, מסכים עם מסך כפול או משולש שנועדו על מנת לאפשר עבודה על פני מסכים שונים בו זמנית, זה מאפשר להפעיל מספר יישומים בו זמנית, או לצפות בתוכן שונה במקביל, ולבצע פעולות או משימות שונות באופן יותר יעיל בעזרת מסכי ה3 ב - 1 שלנו.
עוצב על ידי מפתחים בעלי ידע טכנולוגי עבור יחידים ואנשי מקצוע אשר רוצים לקבל יותר ממה שיש למחשב אחד להציע ורוצים להשיג פשטות ונוחות בזמן העבודה.
 
החברה שלנו
אנו מתמקדים בצמיחה מתמשכת תוך מתן השירות והפתרונות תצוגה הטובים ביותר עבור הלקוחות שלנו , מרכזי המחקר והפיתוח שלנו מצוידים במעבדות בדיקה ואיכות מודרניות לשיפור הביצועים הכוללים של כלל המוצרים שלנו ועל מנת לייצר את הטכנולוגיה החדשנית  הטובה ביותר 
מאז הקמתנו , אנו מחויבים ציוד תצוגה דיגיטלי איכותי עם ניסיון של שנים בתחום תצוגת
LED-ותאורת ה.
למייסדי החברה יש ניסיון של למעלה משלושה עשורים בתעשיית הטכנולוגיה בפיתוח פתרונות מונעי טכנולוגיה בשווקים מקומיים וגלובליים , המפעלים שלנו מוצבים בטאיוואן עם משרדים וצוותי עיצוב הממוקמים ביפן, קוריאה, גרמניה ובריטניה.