משלוח מהיר בחינם עד בית הלקוח

מדיניות המשלוחים

מדיניות משלוחים
לבדיקת מצב המשלוח שלך כנס ל"מעקב משלוחים" באתר
כל המשלוחים שלנו יהיו שירות מדלת לדלת עם חברת משלוחים מקומית של UPS או FedEx.

אנחנו מספקים משלוחים בחינם עד הבית.


מסירה

OFIYAA מספקת את כל המוצרים שהוזמנו בזמן הנכון ללא דיחוי. הזמנות מתבצעות באמצעות משלוח. המשלוח נמשך בין 7 ל-20 ימי עבודה, תלוי במיקום. אנו מציעים שירותי משלוחים גלובליים, וכל המשלוחים הם בחינם.

המטרה שלנו היא ליצור את החוויה הטובה ביותר עבור כל הלקוחות המקסימים שלנו ולהבטיח שהצרכים שלהם ייענו. לא משנה היכן אתה נמצא ברחבי העולם. מוצרי OFIYAA תלת-מסכים תמיד יגיעו אליך כל עוד ביצעת הזמנה - ללא מחסומים!

טיפים למשלוח

א) Ofiyaa עושה את המיטב כדי להגיע לזמן המובטח, אנא הבינו שהמחסן שלנו עובד רק בימי עסקים, אנא זכרו ליהנות מהיום גם אם יש הבדל ב-ETA. אגב, נודיע לך באופן יזום אם משהו לא בסדר.

ב) אתה יכול בבקשה למלא את מספר הטלפון. עבור סקייטבורד של מאות דולרים, מגיע לך מספר טלפון למספר שיחות דחופות?

ג) אל תהסס לפנות אלינו בכתובת info@ofiyaa.net

השפעה פוטנציאלית של נגיף הקורונה COVID-19 על משלוחים

כאמצעי זהירות, אופייה רוצה לטפל במצב העולמי הנוכחי הנוגע להתפשטות נגיף הקורונה החדש בעולם ולהשפעותיו הפוטנציאליות על זמני האספקה. נגיף ה-COVID-19 הביא לאמצעי בטיחות המשפיעים על התשתית בעולם ועשויים להשפיע גם על עיכוב במשלוח, העברת סחורות ומשלוחים. מצב זה מסוג כוח עליון נוצר בפתאומיות, ומטבע הדברים הפתיע את כולם בדרכים שחברות בשרשרת האספקה ​​לא יוכלו להתכונן אליהן במלואן. המשמעות היא שזמני האספקה ​​של חלק מהמוצרים וההזמנות עשויים להיות ארוכים מהרגיל. כדי למזער את ההשלכות הפוטנציאליות גם אופייה תעקוב אחר המצב והשפעתו על זמני האספקה ​​ותעדכן אתכם במקרה שייווצרו עיכובים באספקה! אופייה רוצה להביע את אהדתנו העמוקה לאנשים ולחברות שנפגעו מהמצב הזה. אנו מקווים שהמצב הנוכחי יושלט מהר ככל האפשר, ורווחתם וביטחונם של האנשים שנפגעו יובטחו.


משלוח נכשל:

אם לא ניתן לשלוח את החבילה לכתובת המשלוח הנתונה עקב סיבות הנובעות מהיעדר שיתוף פעולה של הלקוח (כתובת משלוח שגויה או שגויה, נפקד נעדר,) או אם הלקוח מסרב לאסוף את החבילה, החבילה תוחזר ל- שולח (ofiyaa) על חשבון הלקוח. עבור מוצרים מותאמים אישית איננו מקבלים החזרות, לכן ייצור קשר עם הלקוח ויתבקש לספק כתובת נכונה למשלוח מחדש. הלקוח יהיה חייב לשלם את עלות המשלוח הנוספת שנגרמה לו.

פריטים לא התקבלו אבל מעקב אחר הופעות שנמסרו

שים לב שאיננו מחזירים או מחליפים פריטים שנמצאים במעקב כמסופקים. מסיבה זו, אנו ממליצים תמיד לקבל פריטים במשלוח לכתובת מאובטחת. חברת המשלוח תסמן את החבילה כמועברת רק לאחר שתמסור אותה לכתובת שסיפקת. אם ההזמנה שלך מסומנת כמסירה ולא קיבלת אותה, אנו מציעים לבדוק את תיבת הדואר שלך או ליצור קשר עם סניף הדואר המקומי שלך.

תקבל דוא"ל אישור משלוח כאשר ההזמנה שלך תישלח עם פרטי מעקב.

כמו כן, שימו לב כי אומדן תאריך האספקה ​​בדף המוצר הוא אומדן בלבד המבוסס על מהירות המשלוח הממוצעת לארצכם. לכן זה לא מובטח.